سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.

مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 88
» آخرین کاربر: Donaldbot
» موضوعات انجمن: 44
» ارسالهای انجمن: 48

آمار کامل

کاربران حاضر
ما یک کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 1 مهمان

آخرین موضوعات
صفحه وب
انجمن: آموزش های مرتبط
آخرین‌ارسال: as2017
امروز, 01:50 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1
مواردی در طراحی لوگو در س...
انجمن: آموزش های مرتبط
آخرین‌ارسال: as2017
20-09-2017, 04:05 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 3
تفاوت طراحی سایت اختصاصی ...
انجمن: آموزش های مرتبط
آخرین‌ارسال: as2017
09-09-2017, 11:39 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 4
گرافیک
انجمن: آموزش های مرتبط
آخرین‌ارسال: radmehrr
26-08-2017, 03:00 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 5
پیکربندی نرم افزار Window...
انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها
آخرین‌ارسال: محمد حسین عین الهی
21-08-2017, 10:54 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 3
پیکربندی نرم افزار Micros...
انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها
آخرین‌ارسال: محمد حسین عین الهی
21-08-2017, 10:43 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 5
پیکربندی نرم افزار Micros...
انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها
آخرین‌ارسال: محمد حسین عین الهی
21-08-2017, 10:32 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
پیکربندی نرم افزار Micros...
انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها
آخرین‌ارسال: محمد حسین عین الهی
21-08-2017, 10:26 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 4
پیکربندی نرم افزار Micros...
انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها
آخرین‌ارسال: محمد حسین عین الهی
21-08-2017, 10:16 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
گرافیک
انجمن: فتوشاپ
آخرین‌ارسال: radmehrr
12-08-2017, 03:40 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 13

 
  صفحه وب
ارسال‌شده توسط: as2017 - امروز, 01:50 AM - انجمن: آموزش های مرتبط - بدون‌پاسخ

یک صفحه وب یک منبع اطلاعاتی مناسب برای تار جان گستر وب است. و می توان با یک مرورگر وب درون یک مانیتور و یا یک دستگاه موبایل به آن دسترسی یافت. یک وب می تواند هرچیزی را به نمایش بگذارد، اما معمولا به زبان HTML و یا زبان های نشانه گذاری نوشته می شوند. کار مرورگر وب، هماهنگی بین المان هایی است که با آن ها صفحات وب نوشته می شوند، که معمولا از نوع استایل شیت ها (style sheets)، اسکریپت ها (scripts) و تصاویر هستند، که در صفحات وب یافت می شوند.
یک صفحه وب معمولا از ابرمتن ها تشکیل شده که شامل منو در بالا و گوشه ها است که یک صفحه وب را به صفحات دیگر وصل کرده، که آن ها را با نام لینک می شناسند.
در شبکه، یک مرورگر وب می تواند صفحه وب را از راه دور از طریق سرور وب دریافت نماید. در لایه های بالاتر، یک سرور وب می تواند اجازه دسترسی را فقط به شبکه های محرمانه مانند اینترانت شرکت ها بدهد و یا می تواند سطح دسترسی را برای کل وب باز بگذارد. در لایه های پایین تر، مرورگر وب برای درخواست از پروتکل انتقال ابرمتن استفاده می کند.
یک صفحه وب ایستا(استاتیک)، دقیقا همان چیزی را که به عنوان محتوای وب روی سیستم ذخیره کرده تحویل می دهد، در حالی که صفحات وب دینامیکی با اپلیکیشن هایی که در سمت سرور قرار دارد تولید می شود و یا اسکریپت هایی که در سمت کاربر قرار گرفته اجرا می شوند. صفحات دینامیکی به مرورگر کمک می کنند تا ورودی های کاربر به سمت سرور را ارتقا بدهند.

رنگ، تایپوگرافی، تصویر، و تعامل
صفحات وب معمولا شامل اطلاعاتی نظیر متن های رنگی و تصاویر پس زمینه ای و لینک ها و سایر رسانه ها هستند. ساختار لایه ها، تایپوگرافی و طرح بندی رنگ ها با استفاده از css ها به وجود می آیند. که هم می تواند با HTML ادغام شود و یا در فایل جداگانه ای به سند HTML متصل گردند. مرورگرهای وب این فایل ها را فقط برای بار اولی که از سرور می خوانند دانلود می کنند دفعات بعدی برای دسترسی به این فایل ها آن ها را از طریق محل حافظه داخلی یا همان cache بارگزاری مجدد می نمایند.

رفتارهای دینامیکی
کدهای سمت کاربر مانند جاوااسکریپت یا تکنیک های ایجکس  (AJAX) می توانند داخل متن HTML قرار بگیرد یا مانند استایل شیت ها در فایل جداگانه به سند اصلی متصل شوند. این اسکریپت ها برروی کامپیوتر کاربران اجرا می شوند. )اگر آن ها اجازه این اجرا را داده باشند(.

مرورگر
یک مرورگر وب می تواند رابط کاربری گرافیکی داشته باشد، مانند موزیلا فایرفاکس، اپرا، کروم و اینترنت اکسپلورر و یا فقط از متن پشتیبانی کنند مانند: لینکس و لینکز.
کاربران وب با عدم توانایی معمولا از تکنولوژی های کمکی و استراتژی های انطباقی برای دسترسی به وب استفاده می کنند. کاربران ممکن است کورنگی داشته باشند، شاید دوست نداشته باشند از ماوس استفاده کنند و مشکل نرون حرکتی داشته باشند، ممکن است کر باشند و نیاز داشته باشند تا صدا برای آن ها زیرنویس شود، ممکن است کور باشند و به یک نوشته بریل نیاز داشته باشند و یا به یک ذره بین برای بزرگنمایی صفحه نیاز داشته باشند.
کاربران نیاز دارند تا بتوانند دانلود کردن تصاویر و ویدئو ها را در مرورگر برای ذخیره کردن زمان غیر فعال کنند. ممکن است یکسری از کاربران دوست نداشته باشند از فونت ها و طرح بندی رنگ ها استفاده کنند و یا نخواهند استایل ها بر روی صفحات وب بارگذاری شوند. کنسرسیوم جهانی وب (W3C) و ابتکار قابلیت دسترسی به وب (WAI) پیشنهاد می کنند که طراحی وب سایت باید تمام این گزینه ها را دارا باشد.

المان ها
یک صفحه وب به عنوان یک مجموعه ای از اطلاعات، می تواند شامل تعداد متعددی از اطلاعات باشد، که در نهایت باید توسط کاربر دیده و یا شنیده شود:
ادراک (ارائه) اطلاعات:

 • اطلاعات با نوشته

 • اطلاعات بدون نوشته:
  • شامل تصاویر ایستا، گرافیک و یا فلش است.
  • تصاویر پویا و انیمیشن ها مانند تصاویر gif ، فلش ها و یا جاوا اپلت
  • صداها که به طور متداول mp3 و ogg و یا با سایر فرمت ها هستند.
اطلاعات (مخفی) داخلی:
 • کامنت ها مخصوص کد نویسی

 • فایل های لینک شده (مثال: DOC, XLS, PDF و...)

 • اطلاعات متا یا فرا اطلاعات مانند اطلاعات کاراکترها، اسناد و...

 • نمودار و اطلاعات مربوط به استایل: اطلاعات مربوط به شیوه نمایش مطالب(مثلا اندازه تصاویر) و مشخصات بصری

 • اسکریپت، معمولا جاوا اسکریپت
یک صفحه وب همچنین می تواند شامل المان های دینامیکی برای تطبیق با کاربران باشد. مثلا مرورگر می تواند ازطریق IP کاربران به محل و موقعیت جغرافیایی آن ها دسترسی پیدا کند.

نمایش و اجرای وب
یک صفحه وب معمولا به به فضای بیشتری برای نمایش اطلاعات بر روی نمایشگرها نیاز دارد. در بیشتر مرورگرهای مدرن، یک نوار کشویی برای پیمایش صفحات وجود دارد تا کاربر راحت تر بتواند صفحه های وب را پیمایش نماید و محتوای صفحه وب را ببیند. معمولا این نوارها در کنار پنجره ها به صورت عمودی قرار می گیرند.
یک وب سایت به طور عمومی شامل گروهی از صفحات وب است که به یکدیگر متصل یا لینک شده اند. مهم ترین صفحه ای که یک وب سایت دارد، صفحه ی خانگی آن یا صفحه فهرست آن است. با توجه به تنظیمات مرورگر، صفحه خانگی می تواند نام های متفاتی داشته باشد. ولی معمولا اسم صفحه خانگی یک وب سایت index.html است. وقتی مرورگر یک صفحه را باز می کند ابتدا وب سرور آدرس صفحه خانگی را به مرورگر ارسال می کند و سپس از آنجا به صفحات دیگر منتقل می شود.
وقتی یک صفحه وب ایجاد می کنید، برای اینکه از استانداردهای HTML ، CSS و XML بتوانید استفاده کنید دارای اهمیت است که حتما از کنسرسیوم وب جهانی تبعیت کنید. این استانداردها باعث می شود که مرورگرها به راحتی بتوانند سایت شما را اجرا و به نمایش در بیاورند.

URL یا آدرس های وب سایت
URL ها با نام Uniform Resource Locator شناخته می شوند. عموما این روزها وب سایت ها دارای انعطاف بیشتری هستند. یک وب سایت دینامیکی ابتدا در سمت سرور ساخته می شود و سپس به کاربر نمایش داده می شود. امروزه تلاش های بیشتری برای دینامیکی شدن وب سایت ها انجام می شود. با اینکار بیشتر اطلاعات بر روی بانک های اطلاعاتی قرار خواهد گرفت، به همین علت موتورهای جستجو برای فهرست بندی صفحات در سایت های دینامیکی کار سختی را پیش رو دارند از این جهت سایت های استاتیک برای موتورهای جستجو از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

[عکس: 1456310691-webpage-4.jpg]

ساخت و نمایش
برای ساخت یک صفحه وب نیاز به یک ویرایشگر متن برای ویرایش HTML دارید. و برای بارگذاری سایت و ارسال اطلاعات به سایت نیاز به FTP Client دارید.
ساخت سایت کاملا به نظر شخص مربوط است. می توان در طراحی صفحات وب از قالب از پیش ساخته شده استفاده کرد و یا یک قالب برای آن ساخت.
برای نمایش گرافیکی یک صفحه وب، یک مرورگر وب نیاز است. که این نرم افزار باید بتواند اطلاعات را ازداخل اینترنت دریافت کند. مرورگرهای وب می توانند منبع یا کدهای یک وب سایت را به شما نمایش دهند.

ذخیره سازی
وقتی یک نفر یک صفحه وب را مشاهده می کند. یک کپی از آن بر روی سیستم شخص ذخیره می شود. این چیزی است که برای کاربران به نمایش در می آید. با توجه به تنظیمات مرورگر این کپی می تواند هر زمان حذف شود و یا همچنان ذخیره باقی بماند.

چاپ این بخش

  مواردی در طراحی لوگو در سال 2017
ارسال‌شده توسط: as2017 - 20-09-2017, 04:05 PM - انجمن: آموزش های مرتبط - بدون‌پاسخ

در سال 207 چه طراحی لوگویی محبوبیت دارد؟ امروزه، اینجا چند مورد از طراحی لوگوهای مهم در این سال را مورد بررسی قرار می دهیم. می توانید از این طراحی لوگو ها در طراحی وب سایت خودتان و یا برای شرکتتان استفاده نمایید.
1.کوچک نمایی

[عکس: 1491400744-Minimal-logo.png]
کوچک نمایی به معنی به حداقل رساندن خط و خطوط و نگه داری موارد اصلی در طراحی لوگو است. از دست دادن خط و خطوط اضافی یکی از بهترین شیوه های طراحی لوگو حرفه ای در سال 2017 است. مانند نمونه قبلی و جدید اینستاگرام که خطوط را در طراحی جدید به حداقل رساند.

2. خطوط شکسته
[عکس: 1491400791-img_896.png]

یکی دیگر از موارد طراحی لوگو استفاده از خطوط شکسته است. این خطوط شکسته می توانند به صورت افقی و یا عمودی باشد و اینکه با یک المان ترکیب شود این کار یکی  از بهترین شیوههای طراحی لوگو در سال 2017 است.

3. طراحی لوگو نوشتاری
[عکس: 1491400808-img_897.png]
یکی از شیوه های تاثیر گذار در طراحی لوگو استفاده از نوشته است. برای درک بهتر می توانید به لوگوهای کوکا کولا و یا سونی نگاهی بی اندازید این لوگوهای از محبوبیت زیادی در بین طراحی لوگوها برخوردار هستند. می توانید در این جور از طراحی لوگوها از استایل های مختلف و یا ترکیب چند مدل متن نوشتاری استفاده نمایید.

4.طراحی لوگو صاف و یا فلت
[عکس: 1491400858-img_892.png]
مانند سبک کوچک نمایی در طراحی لوگو حرفه ای سبک دیگری از طراحی لوگو  به نام طرحی فلت وجود دارد. در این نوع از طراحی شما می توانید سایه های اضافی را از تصویر حذف نمایید و یک طرح ساده و بدون جزییات اضافی را به نمایش بگذارید.5. هنر استفاده از خطوط در طراحی لوگو حرفه ای

سبک دیگری از طراحی لوگو وجود دارد که به آن هنر استفاده از خطوط گفت می شود.
در این نوع طراحی گرافیست با کشیدن خطوط و نقش و نگار یک لوگوی زیبا را مانند طراحی لوگوی یک هتل طراحی خواهد کرد.
این شیوه یکی از بهترین حالت ها برای استفاده از تصاویر و نوشته در کنار یکدیگر است.

6. لوگوی سیاه سفید

[عکس: 1491401480-img_900.png]

در این نوع از طراحی ما فقط از رنگ های سفید و سیاه استفاده خواهیم کرد.
امسال این سبک از طراحی نیز بسیار موثر واقع شده است. و شرکت های زیادی از این نوع سبک ها استفاده می کنند.
در این سبک باید خلاقیت زیادی به خرج دهید و فلسفه شرکتتان را بدون استفاده از رنگ ها به مخاطبان خودتان نمایش دهید.

7. طراحی لوگو حرفه ای با رنگ های متحرک

[عکس: 1491401506-img_894.png]

این نوع از طراحی لوگو قدمت بسیار زیادی دارد. خیلی از شرکت ها از جمله شرکت اپل از این سبک از طراحی استفاده کرده اند. این سبک از طراحی لوگو به معنی استفاده از رنگ های روشن و تیره است که در لوگو عمق ایجاد می کنند.

8. تصاویر روی هم رفته

[عکس: 1491401521-img_901.png]

از سال 2016 این نوع از طراحی شروع به رشد کرد. این سبک از طراحی لوگو بیشتر به درد شرکت های انیمیشن سازی می خورد. البته خیلی از شرکت های مطرح دیگری از جمله مستر کارت از این نوع طراحی استفاده می کنند . در این نوع از طراحی لوگو سایه ها و نوشته ها معمولا از بین می رود و فقط با طرح های رنگی روی هم رفته کار دارید.
این طرح همچنان به دلیل محبوبیت زیاد در سال 2017 نیز یک طرح پر کاربرد است.


9. اشکال هندسی

[عکس: 1491401532-img_902.png]

اگرچه این نوع از طراحی لوگو مدت زیادی است که کاربر خودش را از دست داده است. منتها در سال 2017 مجددا روی کار آمده است. این سبک به شما اجازه طراحی منحصر به فرد و خیلی خلاقانه را می دهد.

10. نوشته های طرح دار

[عکس: 1491401558-img_903.png]

در طراحی لوگوهایی که نوشته درون یک کادر قرار می گیرد باعث می شود توجه کاربران به متن بیشتر شود. این شیوه نیز یک شیوه بسیار خوب برای جلب توجه به شعار خودتان است.

چاپ این بخش

  تفاوت طراحی سایت اختصاصی و استفاده از قالب آماده و سایت سازها
ارسال‌شده توسط: as2017 - 09-09-2017, 11:39 PM - انجمن: آموزش های مرتبط - بدون‌پاسخ

امروزه اکثر طراحی وب سایت ها به دوروش انجام می شود. یک روش استفاده از طراحی وب سایت اختصاصی و برنامه نوسی از صفر برای کاربران است و روش دیگر ساخت سایت استفاده از سایت سازها و قالب های آماده است. که مشهور ترین سایت سازها جوملا و وردپرس و مشهورترین فریم ورک ها برای طراحی سایت اختصاصی لاراول و فالکون می باشند.
طراحی سایت اختصاصی
در این روش ابتدا کارفرما rfp مورد نظر خودش را به طراح ارائه می نماید و سپس طراحی و گرافیست با توجه به نیازهای کارفرما سایت مورد را طراحی می نمایند.
در این روش قالب های سایت بسیار زیبا تر در آمده و دقیقا مطابق با میل کارفرما است. تغییرات در این نوع طراحی محدودیتی ندارد و کارفرما به هر میزان می تواند از طراح بخواهد که قالب سایت خودش را ویرایش نماید.
معمولا سایت هایی که به دنبال برند شدن هستند و یا نیاز به قالب های زیبا و بدون ایراد دارند از این نوع روش در طراحی های خود استفاده می نمایند. مانند سایت هایی نظیر دیجی کالا و یا سایت دیوار و یا تمامی سایت هایی که دارای شهرت هستند و خودشان دارای برنامه نویس می باشند.
از جهت دیگر در این نوع از طراحی سایت ها پنل مدیریت که شرکت طراحی سایت برای کارفرما طراحی می نماید تا به وسیله آن محتوای و تصاویر و ویدئو های خودش را بروزرسانی نماید ساده و با توجه به نیازهای سایت طرحی می شود که عموما بدون استفاده از دانش خاصی می توان محتوای سایت را تغییر داد بدان جهت که منوهایی که برای تغییر محتوای سایت هستند ساده سازی شده اند و دقیقا نام همان مکان مورد نظر در سایت است.
از جهت دیگر طراحی سایت های اختصاصی دارای حجم کدهای کمتری نیز هستند زیرا کدهای از پیش نوشته شده برای سایت بسیار کمتر است و کدهای برنامه نویسی شده برای سایت مطابق با نیازهای سایت کارفرما است. این در صورتی است که سایت سازها دارای انبوهی از کدهای از پیش نوشته شده هستند.

استفاده از قالب های آماده و سایت سازها
در این روش کارفرما در ابتدا می بایست یکی از قالب های آماده در آرشیو وردپرس و یا جوملا را انتخاب نماید و سپس طراح سایت آن قالب را روی سایت ساز جوملا و یا ورد پرس پیاده سازی می نماید.
در این روش نمی توان تغییرات زیادی بر روی قالب و پنل مدیریتی انجام داد. زیرا هسته این قالب ها و سایت سازها قبلا برنامه نویسی شده اند و نیاز به دانش بالایی برای درک آن می باشد . از جهت دیگر کسانی که تا این حد از دانش برنامه نویسی رسیده باشند که بتوانند هسته وردپرس را ویرایش نمایند قطعا می توانند برای کارفرمایان خود طراحی سایت اختصاصی انجام دهند دیگر نیازی به استفاده از ورد پرس و جوملا و... نخواهند داشت.
در این مدل از طراحی سایت با توجه به آماده بودن قالب و ماژول های استفاده شده هزینه آن کم و جزو طراحی سایت ارزان حساب می شود منتها قابلیت ارتقای سایت در آینده را نخواهند داشت.

چگونگی تشخیص طراحی سایت های اختصاصی و سایت سازها
برای این کار شما می تواند از افزونه Wappalyzer  برای مرورگر گوگل کروم از طریق لینک زیر
https://chrome.google.com/webstore/detai...lamg?hl=en

و یا برای مرورگر موزیلا فایرفاکس می توانید از طریق لینک زیر
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox...appalyzer/
دانلود نمایید و در نهایت بعد از نصب این افزونه ها بر روی مرورگر خود بعد از آنکه یک سایت را باز می کنید با کلیک بر روی آیکون wappalyzer می توانید مشاهده کنید که در تکنولوژی های بکار برده شده برای طراحی این سایت ها از وردپرس و جوملا و یا سایر سایت سازها استفاده شده است و یا به صورت اختصاصی از فریم ورک هایی نظیر لاراول و یا فالکون استفاده شده.

چاپ این بخش

  گرافیک
ارسال‌شده توسط: radmehrr - 26-08-2017, 03:00 PM - انجمن: آموزش های مرتبط - بدون‌پاسخ

 
گرافیک (از ریشه کلمه یونانی گرافیکوس)، به نمایشی بصری روی یک سطح اطلاق می شود، نظیر دیوارها، کاغذ نقاشی، صفحه نمایش کامپیوتر، یا یک سنگ، که در آن بنوعی اطلاع رسانی، چهره نگاری، یا سرگرمی، وجود دارد. بعنوان مثال، عکس، نقاشی، خطاطی، نمودارها، دیاگرام ها، تایپوگراف ها، اعداد و سمبول ها، نقشه های جغرافیایی، نقشه های مهندسی، یا تصاویر، همگی بعنوان گرافیک شناخته می شوند. گرافیک غالبا از متن، چهره، و رنگ تشکیل می شود.
طراحی گرافیک                                                                                               
طراحی گرافیک ممکن است شامل انتخاب، خلق، یا تنها سازماندهی تایپوگراف ها باشد که در طراحی بروشورها، کاتالوگ ها، پوسترها، وب سایت ها، یا کتاب، بدون هیچگونه المان دیگری استفاده شوند. شفافیت یا محاوره موثر، ممکن است هدف اصلی در گرافیک باشد و یا المان های فرهنگی دیگر ممکن است هدف اصلی در گرافیک باشد. در برخی موارد نیز، تنها خلق گرافیکی با سبکی بی نظیر، هدف اصلی در طراحی گرافیک است.

چاپ این بخش

Information پیکربندی نرم افزار Windows Live Mail 2011
ارسال‌شده توسط: محمد حسین عین الهی - 21-08-2017, 10:54 AM - انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها - بدون‌پاسخ

برای مدیریت یک اکانت ایمیل از طریق برنامه Windows Live Mail می توانید این برنامه را به صورت زیر پیکربندی کنید:

۱. در سربرگ Accounts در نوار ابزار برنامه بر روی دکمه Email کلیک کنید.

 
[عکس: 6cfw4ukinls6a9kn76lp.gif]
 
۲. در پنجره ظاهر شده و در فیلدهای Email address و Password به ترتیب آدرس ایمیل اکانت ایمیل مورد نظر و رمز عبور آن را وارد کنید.
۳. در فیلد Display name for your sent messages نام خود را وارد کرده و پس از فعال کردن تیکت گزینهManually configure server settings بر روی دکمه Next کلیک کنید.
 
[عکس: wyol9z3bq9pibgn3rt6u.gif]
 
۴. در قسمت Incoming server information در ستون سمت چپ POP را از لیست کشویی Server type انتخاب نموده و نام یکی از دامین های فعال بر روی سرویس هاستینگ خود و یا آدرس IP سرور میزبان اکانت خود را در فیلد Server address در زیر لیست کشویی وارد کنید.
۵. آدرس ایمیل اکانت ایمیل خود را به صورت کامل در فیلد Logon user name در پایین ستون سمت چپ وارد کنید.
۶. در فیلد Server address در بخش Ougoing server information در ستون سمت راست نام یکی از دامین های فعال سرویس هاستینگ خود و یا آدرس IP سرور میزبان اکانت خود را وارد کنید.
۷. تیک گزینه Requires authentication را فعال کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید و سپس بر روی دکمهFinsih کلیک کنید.
 
[عکس: e0n2j5umy318wwi2maz.gif]
 
۸. در صورتیکه پورت 25 توسط سرویس دهنده اینترنت شما مسدود شده است مقدار فیلد Port را از 25 به 587تغییر دهید.
 
[عکس: kpngxx0c40po4v05y5l2.gif]

[عکس: angel.png] [عکس: angel.png] [عکس: angel.png]

لینک کانال ما در تلگرام: https://telegram.me/vishaweb
وب سایت ویشاوب: www.vishaweb.net

چاپ این بخش

Information پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook Express
ارسال‌شده توسط: محمد حسین عین الهی - 21-08-2017, 10:43 AM - انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها - بدون‌پاسخ

نقل قول:
برای مدیریت ایمیلها در نرم‌افزار Microsoft Outlook Express می توانید این نرم افزار را به صورت زیر پیکربندی کنید:


۱. از منوی Tools گزینه Accounts… را انتخاب کنید.

۲. در پنجره ظاهر شده بر روی دکمه Add کلیک کرده و Mail… را انتخاب کنید.

 

[عکس: 5rtbu3u6vfj0rdn7v1.gif]

 

۳. در پنجره ظاهر شده و در قسمت Display Name نام خود را وارد کنید و بر روی دکمه Next کلیک کنید.

۴. در این صفحه آدرس ایمیل اکانت ایمیل خود را وارد نمایید و بر روی دکمه Next کلیک کنید.

۵. در صفحه بعد مقدار POP3 را از لیست کشویی انتخاب و نام یکی از دامین‌های فعال بر روی سرویس هاستینگ خود و یا آدرس IP سرور میزبان اکانت خود را در فیلدهای  Incoming mail (POP3, IMAP or HTTP) server وOutgoing mail (SMTP) server وارد نموده و بر روی دکمه Next کلیک کنید.

 

[عکس: ame7c6lz8h0f5b627chb.gif]

 

۶. در صفحه بعد  آدرس ایمیل اکانت ایمیل خود را به صورت کامل در فیلد Account Name و رمز عبور اکانت ایمیل را در فیلد Password وارد کنید و بر روی دکمه Next کلیک کرده و در صفحه بعدی بر روی دکمه Finish کلیک کنید.

 

[عکس: 13bo3f5tmnvn01qehzs.gif]

 ۷. در پنجره Internet Accounts و در سربرگ Mail اکانت ایمیل ایجاد شده را از لیست انتخاب و بر روی دکمه Properties کلیک کنید.

 

[عکس: 03b9092hsjttmsxfw396.gif]

 

۸. در پنجره ظاهر شده به سربرگ servers رفته و در قسمت Outgoing Mail Server گزینه My server requires authentication فعال نمایید.

 

[عکس: ug2ay19dsoadd6bqzchc.gif]

 

۹. در صورتی که پورت 25‌ توسط سرویس دهنده اینترنت شما مسدود شده است به سربرگ Advanced رفته و مقدار  فیلد Outgoing Mail (SMTP) را از 25 به 587 تغییر دهید.

 

[عکس: bdwue6t5joie79b6qm2.gif]

۱۰. نرم‌افزار Outlook Express به صورت پیش فرض پس از دریافت یک ایمیل از میل باکس اکانت ایمیل شما بر روی سرور، ایمیل دریافتی را از روی سرور حذف می کند. در صورتیکه مایلید یک کپی از ایمیلهای دریافتی همچنان بر روی سرور حفظ گردند، تیکت گزینه Leave a copy of messages on the server را در قسمتDelivery در سربرگ Advanced فعال کنید.

 

[عکس: xy3pbc3sgj8eufpx188i.gif]

 

۱۱. پس از انجام تنظیمات مراحل قبل بر روی دکمه OK‌ کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره گردند.

[عکس: angel.png] [عکس: angel.png] [عکس: angel.png]

لینک کانال ما در تلگرام: https://telegram.me/vishaweb
وب سایت ویشاوب: www.vishaweb.net

چاپ این بخش

Information پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook 2010
ارسال‌شده توسط: محمد حسین عین الهی - 21-08-2017, 10:32 AM - انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها - بدون‌پاسخ

برای مدیریت یک اکانت ایمیل از طریق نرم‌افزار Microsoft Outlook 2010 می توانید این نرم‌افزار را به صورت زیر پیکربندی کنید:


۱. از منوی File بخش Info را انتخاب نموده و سپس بر روی دکمه Account Settings کلیک نمایید و گزینهAccount Settings را از منوی ظاهر شده انتخاب کنید.

 
[عکس: nyviq4x8kfsqgq0d22e.gif]
 
۲. در سربرگ Email از پنجره Account Settings بر روی دکمه New کلیک کرده و در پنجره ظاهر شده گزینه Email Account را انتخاب و بر روی دکمه Next کلیک کنید.
 
[عکس: nr0j2fndetiy1mp9ad0l.gif]
 
۳. در صفحه بعد گزینه Manually configure server settings or additional server را انتخاب و بر روی دکمه Nextکلیک کنید.
۴. در صفحه بعد گزینه Internet E-Mail‌ را انتخاب کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید.
۵. در صفحه بعد و در قسمت User Information نام خود و آدرس ایمیل اکانت ایمیل خود را وارد کنید.
۶. در قسمت Server Information مقدار Account Type را بر روی POP3 تنظیم نموده و نام یکی از دامین‌های فعال سرویس هاستینگ خود و یا آدرس IP سرور میزبان اکانت خود را در فیلدهای Incoming mail server وOutgoing mail server (SMTP) وارد کنید.
۷. در قسمت Logon Information آدرس ایمیل اکانت ایمیل خود را به صورت کامل در فیلد User Name و رمز عبور اکانت ایمیل را در فیلد Password وارد کنید.
 
[عکس: q2qg4sg0l3apjh0nakim.gif]
 
۸. بر روی دکمه More Settings… کلیک کنید و در پنجره باز شده و در سربرگ Outgoing Server گزینه My outgoing server (SMTP) requires authentication را فعال کنید.
 
[عکس: 9m2knhdkviz105ryh5z.gif]

۹. در صورتی که پورت 25 توسط سرویس دهنده اینترنت شما مسدود شده است در همین پنجره و در سربرگAdvanced مقدار Outgoing server (SMTP) را از 25 به 587 تغییر داده و بر روی دکمه OK‌ کلیک کنید.
 
[عکس: twu8f7i1tgwrij3k96.gif]
 
۱۰. سپس  بر روی دکمه Next کلیک کنید. در صورتی که تنظیمات به درستی انجام شده باشد. تست اتصال اکانت ایمیل شما در برنامه Outlook با موفقیت انجام شده و پس از آن می‌توانید از طریق برنامه Outlook به اکانت ایمیل خود دسترسی داشته باشید.

Angel Angel Angel

لینک کانال ما در تلگرام: https://telegram.me/vishaweb
وب سایت ویشاوب: www.vishaweb.net

چاپ این بخش

Information پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook 2007
ارسال‌شده توسط: محمد حسین عین الهی - 21-08-2017, 10:26 AM - انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها - بدون‌پاسخ

برای دستیابی به ایمیل با استفاده از نرم‌افزار Microsoft Office Outlook 2007 می توانید این نرم افزار را به صورت زیر پیکربندی کنید:

 
۱. از منوی  Tools گزینه Account Settings را انتخاب کنید.
۲. در سربرگ Email بر روی دکمه New کلیک کنید. 
[عکس: t5hvn5832hcnd13yh8.gif]
 
۳. در پنجره Add New E-mail Account گزینه Manually configure server settings or additional server typesرا فعال کرده و بر روی دکمه Next  کلیک کنید.

۴. در صفحه بعد گزینه Internet E-Mail‌ را انتخاب کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید.
۵. در صفحه بعد و در قسمت User Information نام خود و آدرس ایمیل اکانت ایمیل خود را وارد نمایید.
۶. در قسمت Server Information مقدار Account Type را بر روی POP3 تنظیم کنید.
۷. در فیلدهای Incoming mail server و Outgoing mail server (SMTP) نام یکی از دامین‌های فعال بر روی سرویس هاستینگ خود و یا آدرس IP سرور میزبان اکانت خود را وارد کنید.
۸. در قسمت Logon Information آدرس ایمیل اکانت ایمیل خود را به صورت کامل در فیلد User Name و رمز عبور اکانت ایمیل را در فیلد Password وارد نمایید
 
[عکس: 91hck3fagl7g3v6fp7n.gif]
 
۹. بر روی دکمه More Settings کلیک کنید و در پنجره باز شده به سربرگ Outgoing Server رفته و گزینه My outgoing server (SMTP) requires authentication را فعال کنید.
 
[عکس: 4g45bhmjf11cpwl4f41o.gif]
 
۱۰. در صورتی که پورت 25 توسط سرویس دهنده اینترنت شما مسدود شده است به سربرگ Advanced رفته و مقدار فیلد Outgoing server (SMTP) را از عدد 25 به عدد 587 تغییر دهید.
 
[عکس: x5472ph1a56irqwmwgel.gif]
 
۱۱. برنامه Outlook به صورت پیش فرض پس از دریافت یک ایمیل از میل باکس اکانت ایمیل شما بر روی سرور، ایمیل دریافتی را از روی سرور حذف می کند. در صورتیکه مایلید یک کپی از ایمیلهای دریافتی همچنان بر روی سرور حفظ گردند، تیکت گزینه Leave a copy of messages on the server را در قسمت Delivery در سربرگAdvanced فعال کنید.
 
[عکس: qxuhth3hk682x6f8ct1h.gif]
 
۱۲. بر روی دکمه OK کلیک کنید تا پنجره Internet E-mail Settings بسته شود سپس در پنجره Add New E-mail Account بر روی دکمه Next کلیک کنید. در صورتی که تنظیمات به درستی انجام شده باشد، تست اتصال اکانت ایمیل شما در نرم‌افزار Outlook با موفقیت انجام شده و پس از آن می‌توانید از طریق برنامه Outlook به اکانت ایمیل خود دسترسی داشته باشید.

Angel Angel Angel 


لینک کانال ما در تلگرام: https://telegram.me/vishaweb
وب سایت ویشاوب: www.vishaweb.net

چاپ این بخش

Information پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook 2003
ارسال‌شده توسط: محمد حسین عین الهی - 21-08-2017, 10:16 AM - انجمن: پیکربندی نرم افزار Microsoft Outlook - تمامی ورژن ها - بدون‌پاسخ

برای مدیریت یک اکانت ایمیل از طریق نرم‌افزار Microsoft Outlook 2003 می توانید این نرم‌افزا را به صورت زیر پیکربندی کنید:


۱. از منوی Tools گزینه E-mail Accounts… را انتخاب کنید.

۲. در پنجره ظاهر شده گزینه Add a new e-mail account را انتخاب نموده و بر روی دکمه Next کلیک کنید.
۳. گزینه POP3 را انتخاب نموده و بر روی دکمه Next کلیک کنید.
۴. در صفحه بعد و در قسمت User Information نام خود و آدرس ایمیل اکانت ایمیل خود را وارد نمایید.
۵. در قسمت Server Information نام یکی از دامین‌های فعال بر روی سرویس هاستینگ خود و یا آدرس IPسرور میزبان اکانت خود را در فیلدهای Incoming mail server (POP3) و  Outgoing mail server (SMTP) وارد کنید.
۶. در قسمت Logon Information آدرس ایمیل اکانت ایمیل خود را به صورت کامل در فیلد User Name و رمز عبور اکانت ایمیل را در فیلد Password وارد نمایید.
۷. بر روی دکمه More Settings… کلیک نمایید و در پنجره باز شده و در تب Outgoing Server گزینه My outgoing server (SMTP) requires authentication را فعال نمایید.
۸. در صورتی که پورت 25 توسط سرویس دهنده اینترنت شما مسدود شده است در همین پنجره و در تب Advanced  مقدار Outgoing server (SMTP) را از 25 به 587 تغییر داده و بر روی دکمه OK‌ کلیک کنید.
۹. مجددا بر روی دکمه Next کلیک کنید. در صورتی که تنظیمات به درستی انجام شده باشد. تست اتصال اکانت ایمیل شما در برنامه Outlook با موفقیت انجام شده و پس از آن می‌توانید از طریق برنامه Outlook به اکانت ایمیل خود دسترسی داشته باشید.


Angel Angel Angel

لینک کانال ما در تلگرام: https://telegram.me/vishaweb
وب سایت ویشاوب: www.vishaweb.net

چاپ این بخش

  گرافیک
ارسال‌شده توسط: radmehrr - 12-08-2017, 03:40 PM - انجمن: فتوشاپ - بدون‌پاسخ

گرافیک (از ریشه کلمه یونانی گرافیکوس)، به نمایشی بصری روی یک سطح اطلاق می شود، نظیر دیوارها، کاغذ نقاشی، صفحه نمایش کامپیوتر، یا یک سنگ، که در آن بنوعی اطلاع رسانی، چهره نگاری، یا سرگرمی، وجود دارد. بعنوان مثال، عکس، نقاشی، خطاطی، نمودارها، دیاگرام ها، تایپوگراف ها، اعداد و سمبول ها، نقشه های جغرافیایی، نقشه های مهندسی، یا تصاویر، همگی بعنوان گرافیک شناخته می شوند. گرافیک غالبا از متن، چهره، و رنگ تشکیل می شود.
طراحی گرافیک ممکن است شامل انتخاب، خلق، یا تنها سازماندهی تایپوگراف ها باشد که در طراحی بروشورها، کاتالوگ ها، پوسترها، وب سایت ها، یا کتاب، بدون هیچگونه المان دیگری استفاده شوند. شفافیت یا محاوره موثر، ممکن است هدف اصلی در گرافیک باشد و یا المان های فرهنگی دیگر ممکن است هدف اصلی در گرافیک باشد. در برخی موارد نیز، تنها خلق گرافیکی با سبکی بی نظیر، هدف اصلی در طراحی گرافیک است.

چاپ این بخش